Právě hraje: KAREL GOTT - ZEMĚ VSTÁVÁ | Dohrálo: LITTLE MIX - NO BODY LIKE YOU
18. duben 2021 - Valérie

Bílí Tygři jsou ve finále!

Společně jsme sledovali semifinále Play off hokejové extraligy. První tři zápasy patřily Tygrům. Další tři Spartě. Na řadu přišelo nervy drásající sedmé rozhodující střetnutí. V něm vyhráli Bílí Tygři. Čtvrteční zápas skončil 2:1 a celá série 4:3 pro Tygry, kteří postupují do finále.

Bílí Tygři v prvním zápase porazili Spartu na jejím ledu 5:1. Hned třikrát se trefil Jarda Vlach. Také druhý zápas hraný v Praze patřil Tygrům, kteří zvítězili 3:1. Dvě branky dal Michal Bulíř.

Pak se série přesunula pod Ještěd. Ve středečním třetím utkání liberecké Šelmy prohrávaly už 0:2. Přesto zápas otočily a vyhrály. Tygří branku dal v normální hrací době M. Birner a R. Knot. Vítězný gól vsítil v prodloužení tečující D. Gríger.

Čtvrtý zápas však vyšel lépe hostům, kteří vyhráli 5:0 a snížili stav série na 3:1.

V pátém zápase Tygři otočili z 0:1 na 2:1 a necelých pět minut je dělilo od výhry. Sparta, ale v závěru třetí části vyrovnala a poslala zápas do prodloužení. Ve druhém prodloužení pak vstřelila vítěznou branku.

V šestém utkání, po bezbrankové první třetině, vstřelili hosté v té druhé dvě branky. Tygrům se podařilo ve třeří části vyrovnat dvěma góly Dávida Grígera. A zápas šel do prodloužení. To zvládla lépe Sparta, které vstřelila vítěznou branku. Stav série hrané na čtyři vítězství byl 3:3 a postupujícího do finále určil až sedmý zápas.

V něm se už v osmé minutě trefil O. Vitásek. Ve druhé části zvýšil Tygří vedení A. Najman. Na začátku třetí třetiny Sparta snížila. Víc branek už v zápase nepadlo a Bílí Tygři po výhře 2:1 postoupili do finále.