Právě hraje: PETR KALANDRA; BLUE SESSION - DĚTSKÉ ŠATY | Dohrálo: MIKA - WE ARE GOLDEN
26. leden 2020 - Zora
Právě vysílá
Vysílá: David Jelínek

Horká linka

Host: Olga Lounová 
Téma: Hlasování o účast v Eurovizi
Premiéra: 9:30, Reprízy: 18:30, 22:30
Rok 2020 ve Frýdlantu

Rok 2020 ve Frýdlantu

Naším hostem je dnes starosta Frýdlantu Dan Ramzer. Poví nám o plánech pro rok 2020, investičních akcích i kulturním dění ve městě. Rozhovor si můžete poslechnout ve 13,30.
23. leden 2020
Starosta Canov o dění v Chrastavě

Starosta Canov o dění v Chrastavě

Město Chrastava má na letošní rok naplánovaných řadu investičních akcí a taky si připomene jedno významné výročí. O plánech na letošní rok nám víc řekne starosta Michael Canov v dnešním rozhovoru ve 13,30.
18. leden 2020
Masopustní bál s RCL se blíží

Masopustní bál s RCL se blíží

Rádio Contact vás všechny opět zve na masopustní bál. Pobavíme se už příští pátek 24. ledna v libereckých Lidových sadech. K tanci bude tradičně hrát skvělý Big O Band. Proto je naším hostem ve 13,30 kapelník Marek Ottl.
17. leden 2020
Reklamní sdělení
VK Dukla vítězí

VK Dukla vítězí

Muži Dukly vyhráli první zápas Českého poháru a z Brna si přivezli výhru 3:1. Ženy čekaly rovnou dva souboje s Přerovem. Středeční vítězství 3:1 v pohárové odvetě znamená postup do Final Four Českého poháru. Vyhraný čtvrteční extraligový duel (3:0) pak tři body do tabulky.
16. leden 2020
Tanvaldský Špičák zve na upravené sjezdovky

Tanvaldský Špičák zve na upravené sjezdovky

V našem vysílání vás opět zveme na lyžařské svahy. Třeba do Jizerek, kde jsou v zimě výborné podmínky a skvěle upravené sjezdovky. Jak to vypadá třeba na Tanvaldském Špičáku, nám poví vedoucí Ski arény Jizerky Petr Bažant.
16. leden 2020
Městská hala v Jablonci ožije fotbalem

Městská hala v Jablonci ožije fotbalem

V Městské hale v Jablonci nad Nisou to od pátku do neděle ožije fotbalem. Akci si užijí celé rodiny. Kdo se utká, co vše nás čeká v rámci doprovodného programu, nám prozradí pan Pavel Jakubec.
15. leden 2020
  • 1
  • 2

Uveďte prosím e-mailovou adresu, zaregistrovanou s vaším uživatelským účtem. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.