Právě hraje: PRIMAL SCREAM - CRY MYSELF BLIND | Dohrálo: OLGA LOUNOVÁ - CYKLISTA
2. duben 2020 - Erika

Horká linka

Host: Martin Půta - hejtman
Téma: Veřejná sbírka Libereckého kraje
Premiéra: 9:30, Reprízy: 18:30, 22:30
Velikonoční nadílka u Záchranné služby

Velikonoční nadílka u Záchranné služby

Dneska jsme s Velikonočním Tykadlem rozdávali radost u Záchranné služby. S dobrotami z Jizerských pekáren a nadílkou ze Svijan a Lažan pojedeme opět v pondělí, a to do domova seniorů na Františkově.
2. duben 2020
Derby proti koronaviru

Derby proti koronaviru

O tomto víkendu se mělo hrát už 53. Podještědské derby mezi fotbalisty Liberce a Jablonce. Protože situace kolem koronaviru stále nedovoluje zápas uskutečnit, rozhodly se oba kluby, že fanouškům nabídnou možnost zapojit se do boje proti koronaviru prostřednictvím imaginárního zápasu a více nám řekne tiskový mluvčí Slovanu Liberec Tomáš Čarnogurský v dnešním rozhovoru ve 13,30.
1. duben 2020
Přivezli jsme jaro do Jedličkova ústavu

Přivezli jsme jaro do Jedličkova ústavu

Včera jsme vyrazili na první místo našeho jarně velikonočního Tykadla. Navštívili jsme Jedličkův ústav, kde jsme udělali radost Velikonočními copy, nadílkou ze Svijan a mošty z Lažan. Dalšími dárky jedeme obdarovat Záchrannou službu, Dům seniorů na Františkově a Technickou Univerzitu.
1. duben 2020
Reklamní sdělení
Primátor Jablonce nad Nisou pohovoří o aktuální situaci

Primátor Jablonce nad Nisou pohovoří o aktuální situaci

Práci i život nás všech teď ovlivňuje hlavně boj s koronavirem. Jak to zvládají v Jablonci nad Nisou nám ve 13,30 poví primátor města Jiří Čeřovský.
31. březen 2020
Omezení volného pohybu prodlouženo do 11. dubna

Omezení volného pohybu prodlouženo do 11. dubna

Vláda prodloužila omezení volného pohybu kvůli koronaviru do 11. dubna. Zákaz vycházení bez pokrývky nosu a úst, se nově nebude vztahovat na děti do dvou let věku a řidiče, kteří jsou v motorovém vozidle sami. O dalších opatřeních, o kterých rozhodla dnes vláda, čtěte tady.
30. březen 2020
V noci se mění čas, nezapomeňte

V noci se mění čas, nezapomeňte

V noci ze soboty na neděli začíná platit letní čas. Ručička hodinek se posune o hodinu vpřed, tedy z 2:00 na 3:00. Letní čas platí v celé evropské Unii a v dalších zemích světa včetně USA či Kanady. V Evropské Unii změna času probíhá ve všech zemích ve stejný den. Zpět do standardního času se vrátíme poslední neděli v říjnu.
28. březen 2020
  • 1
  • 2

Uveďte prosím e-mailovou adresu, zaregistrovanou s vaším uživatelským účtem. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.