Právě hraje: BELINDA CARLISLE - LEAVE A LIGHT ON | Dohrálo: MIRO ŽBIRKA - LÁSKOLIEK
11. prosinec 2019 - Dana
Právě vysílá
Vysílá: Ellen Rozkovcová

Horká linka

Host: Jaroslav Zámečník - primátor Liberce
Téma: Poplatky za odpady v Liberci se zvýší
Premiéra: 9:30, Reprízy: 18:30, 21:30
Liberec má svou knihu o listopadu 1989

Liberec má svou knihu o listopadu 1989

Hosty studia Radia Contact jsou ve 13,30 novinářka Jana Patková a fotograf Milan Drahoňovský. Vydali totiž spolu knihu „Sametová revoluce Liberec 89“. Povídat si budeme o jejím vzniku.
11. prosinec 2019
Zemřela zpěvačka z Roxette

Zemřela zpěvačka z Roxette

Ve věku 61 let zemřela v pondělí zpěvačka Marie Fredrikssonová, která společně s Perem Gesslem tvořila kdysi populární švédské popové duo Roxette. Skupina vznikla v roce 1986 a proslavily ji hity jako The Look, Joyride nebo It Must Have Been Love, který zazněl ve slavném filmu Pretty Woman. Marie podlehla následkům svého dřívějšího závažného onemocnění.
10. prosinec 2019
Hejtman LK Martin Půta bilancuje rok 2019

Hejtman LK Martin Půta bilancuje rok 2019

Blíží se konec letošního roku a nastává čas bilancovat. Hodnocení se ve 13,30 ujme hejtman Libereckého kraje Martin Půta.
10. prosinec 2019
Reklamní sdělení
Rozhovor s Terezou Maškovou

Rozhovor s Terezou Maškovou

Zpěvačka Tereza Mašková vydala v listopadu své první album. Nejen o něm se rozpovídala v rozhovoru s Ivošem. Prozradí nám také něco o tom, jak se těší na vánoce a co chystá pro své fanoušky na příští rok. Poslechnout si ho můžete ve 13,30 nebo v odpoledních a večerních reprízách.
9. prosinec 2019
Křišťálové lustry z Preciosy

Křišťálové lustry z Preciosy

Společnost Preciosa se zabývá hned několika odvětvími a jedním z nich je výroba unikátních křišťálových lustrů a světelných projektů. Blíže nám je představí spolumajitelka společnosti Lucie Karlová. Rozhovor si poslechněte ve 13,30.
8. prosinec 2019
FK Jablonec veze výhru

FK Jablonec veze výhru

Hráči FK Jablonec vybojovali tři cenné body na hřišti Opavy a skvěle napravili zaváhání z minulého kola. Po výhře 2:1 jsou v tabulce čtvrtí. Volejbalisté Dukly Liberec porazili 3:0 České Budějovice. Naopak ženy Dukly stejným poměrem prohrály na palubovce vedoucích Šelem Brno.
7. prosinec 2019
  • 1
  • 2

Uveďte prosím e-mailovou adresu svého účtu, na tuto adresu vám bude zaslán ověřovací kód. Po obdržení ověřovacího kódu si budete moci zvolit nové heslo.