Právě hraje: ROBBIE WILLIAMS - SHAME | Dohrálo: LINKINPARK - IN THE END

Host: Vít Pražák - ředitel ski areálu Rokytnice
Starosta Chrastavy bilancuje

K dnešnímu rozhovoru jsnme do studia pozvali starostu Chrastavy Michaela Canova. Ve 13,30 nám prozradí, co mu v poslední době udělalo radost, jak hodnotí končící rok 2020, a také jak se Chrastava připravuje na rok nadcházející.
28. listopad 2020
Slovan i podruhé podlehl Hoffenheimu

U Nisy se hrál dlouho vyrovnaný zápas bez branek. Hosté o své výhře rozhodli až v závěru. První branku vstřelili ze hry v 77. min., druhou přidali z penalty. Slovan - Hoffenheim 0:2 (0:0)
26. listopad 2020
Rok 2020 v Bakově nad Jizerou

Blížící se konec roku je ideální čas na ohlédnutí se a bilancování. Jak hodnotí rok 2020 v Bakově nám v dnešním rozhovoru řekne starosta Radim Šimáně. Poslechnout si ho můžete v tradičním čase 13,30.
Novinky ve Skiaréně Jizerky

Společnost Ski Bižu investovala do rozvoje svých areálů v Jizerských horách 30 milionů korun. Většina šla do Tanvaldského Špičáku. Na co se můžou lyžaři těšit, nám prozradí vedoucí Skiarény Jizerky Petr Bažant v dnešním rozhovoru ve 13,30.
25. listopad 2020
Sklářská firma Lasvit je velice úspěšná

Ve studiu Radia Contact přivítáme ve 13,30 Leona Jakimiče, zakladatele a majitele sklářské firmy Lasvit. Dozvíme se, například, jak se firmě vede, co plánuje do budoucna a jaký projekt patřil letos k těm nejzajímavějším.
21. listopad 2020
Derby ovládl Jablonec

Slovan Liberec podlehl v 55. Podještědském derby FK Jablonec 1:3 (1:1). Jablonečtí zvítězili na stadionu U Nisy teprve podruhé v historii vzájemných soubojů. Jablonci se na lavičku vrátil vyléčený Petr Rada. Slovanu však pro úmrtí v rodině chyběl Pavel Hoftych. Skóre otevřel smolným vlastním gólem Koscelník, ale do přestávky vyrovnal z penalty Mara. Ve druhé půli se trefil hostující Schranz a Zelený.