Právě hraje: ELTON JOHN - I WANT LOVE | Dohrálo: KATEŘINA MARIE TICHÁ; JELEN - TANČÍME SPOLU
22. září 2020 - Darina
Právě hraje: ELTON JOHN - I WANT LOVE | Dohrálo: KATEŘINA MARIE TICHÁ; JELEN - TANČÍME SPOLU

Poslechovost

  • Radio Contact  Dlouhodobě velmi vysoká poslechovost s dlouhou délkou poslechu - díky pohodovému hudebnímu mixu, vlastnímu obsáhlému zpravodajství z dění v regionu a kvalitnímu stabilnímu signálu - vysílač Ještěd, výkon 20 kW.

    Na jediném kmitočtu FM 101,4 inzerent získává nejoptimálnější pokrytí Libereckého kraje pro maximální znalost vysílaných sdělení u velkého počtu spotřebitelů žijících v tomto regionu. 

  • Optimální složení posluchačů ve věku 20-50 let se promítá do jejich příznivé spotřebitelské a ekonomické struktury (vysoký podíl přednostů domácností, podnikatelů a vedoucích pracovníků, vyšších příjmových skupin, majitelů aut, nemovitostí, zahrad atd.)

  • Aktuální oficiální data poslechovosti a využití vysoké poslechovosti RCL pro vaše cíle a potřeby s Vámi rádi projednají naši reklamní specialisté. Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo na 485 121 757.


S námi aktivně, opakovaně a rychle oslovíte nejvíce zákazníků

 
Radio Contact
pokrývá kvalitním signálem z vysílače Ještěd (1012 m n.m., výkon 20 kW) oblast cca 80 km okolo Liberce – Liberecký kraj: Liberecko, Jablonecko, Semilsko, Českolipsko s přesahy na Mladoboleslavsko, do Šluknovského výběžku a přilehlých částí středních a východních Čech.

pokryti rclorientační mapa pokrytí signálem FM 101,4